لیزر مو

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت یکی از روش‌های معمول برای کاهش و حذف موهای زائد است. این فرایند با استفاده از انرژی نوری لیزر، به صورت دائمی می‌تواند موهای زائد را تخریب کرده و رشد آن‌ها را کاهش دهد. قبل از شروع هر گونه درمان لیزری، بهتر است با یک پزشک متخصص پوست مشورت کنید تا نوع پوست شما و نوع موهایتان را بررسی کند و بهترین روش را پیشنهاد دهد.

معمولاً خانم‌ها برای از بین بردن موهای زائد لب بالا، چانه و داشتن پوستی صاف به لیزر موهای زائد صورت می‌پردازند. با این حال، به دلیل افزایش تقاضا برای نظافت در صنایع شرکتی، حتی مردان نیز شروع به استفاده از روش‌های حذف دائمی موهای زائد برای خلاص شدن از شر موهای زائد صورت کرده‌اند و سبیل یا ظاهر ریش مشخصی دارند. لیزر موهای زائد صورت می تواند نتایج طولانی مدتی را نشان دهد و دردسر برای اصلاح مکرر موهای ناخواسته را کاهش دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه های لیزر مو لطفا با شماره های شرکت طاهرتاج مادر در ارتباط باشید.

لیزر موهای زائد صورت چیست

چگونه موهای زائد صورت را برای همیشه از بین ببریم؟

لیزر موهای زائد صورت: اگر از رشد موهای زائد صورت رنج می برید و می خواهید با بهترین روند درمانی آن را برطرف کنید. سپس، شما باید این را بررسی کنید!

لیزر موهای زائد صورت یک درمان زیبایی شناسی پیشرفته است که با هدف از بین بردن رشد موهای ناخواسته به طور ایمن و موثر از نواحی ظریف صورت انجام می شود. اگر به دنبال کاهش دائمی موهای زائد با نتایج طولانی مدت همراه با پوستی صاف ابریشمی هستید، این درمان بهترین انتخاب است. بر خلاف روش‌های حذف موقت موهای زائد، لیزر درمانی برای رفع موهای زائد صورت یک گزینه تقریباً بدون درد برای داشتن پوستی بدون مو است.

این می تواند به شما کمک کند تا از شر موهای ناخواسته در مناطق حساس صورت مانند ناحیه لب بالایی، چانه، گونه ها، قفل های کناری، پیشانی و وسط ابرو خلاص شوید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد لیزر موهای زائد صورت بدانید، از خواندن لذت ببرید!

چگونه برای درمان لیزر موهای زائد صورت آماده شویم؟

متخصص پوست پس از بررسی کامل رنگ و نوع پوست و موی شما در جلسه مشاوره اولیه، چک لیست دقیقی از دستورالعمل های قبل از مراقبت را ارائه می دهد. این شامل:

حداقل شش هفته قبل از جلسه از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خودداری کنید. قبل از رفتن به بیرون از منزل از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

یک ماه قبل از لیزر از اپیلاسیون یا کندن موهای صورت خودداری کنید.

از محصولات مخصوص مراقبت از پوست یا آرایشی که ممکن است پوست را تحریک کنند خودداری کنید.

از مصرف برخی داروها مانند داروهای ضد التهابی که ممکن است در جلسه لیزر اختلال ایجاد کرده و خطر خونریزی را افزایش دهند، خودداری کنید.

انواع دستگاه لیزر موهای زائد صورت کدامند

در طول درمان لیزر موهای زائد صورت چه انتظاری داریم؟

درمان لیزر موهای زائد صورت از فناوری انقلابی برای کاهش رشد مو در ناحیه مورد نظر با دقت استفاده می کند. این ماده بر اساس اصل اولیه ترمولیز انتخابی با گرم کردن فولیکول های مو و از بین بردن آنها به طوری که تولید موهای جدید متوقف می شود، کار می کند. این روش باعث کاهش دائمی مو می شود. به عنوان یک مشتری، این چیزی است که می توانید در طول یک جلسه لیزر درمانی معمولی انتظار داشته باشید –

متخصص پوست وضعیت موهای صورت و پوست شما را ارزیابی می کند و ناحیه مورد نظر را قبل از شروع لیزر درمانی آماده می کند.
مراجعه کننده باید در طول عمل از عینک محافظ استفاده کند.
متخصص پوست تنظیمات تجهیزات لیزر را با توجه به ناحیه مورد نظر، ضخامت و رنگ مو و حساسیت پوست تنظیم می کند.
پزشکان ممکن است یک ژل بی حس کننده را به ناحیه مورد نظر بمالند تا هر گونه ناراحتی در طول عمل کاهش یابد.
متخصص پوست شما یک تست پچ را برای انتخاب پارامترهای مناسب انجام می دهد که به دستیابی به بهترین نتایج کمک می کند.
او پرتو لیزر را روی ناحیه مورد نظر متمرکز می کند تا به طور سیستماتیک فولیکول های موهای ناخواسته را از بین ببرد. ممکن است احساس گرما یا سوزن سوزن شدن خفیف داشته باشید که در طول جلسه لیزر طبیعی است.

زمان بهبودی

هیچ زمان استراحتی برای لیزر موهای زائد صورت وجود ندارد و می توانید بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرید. شما می توانید انتظار داشته باشید که بعد از جلسه لیزر کاهش قابل توجهی در رشد مو مشاهده کنید. با این حال، از آنجایی که پوست شما پس از درمان موهای زائد در حالت ریکاوری قرار دارد، باید دستورالعمل‌های پس از مراقبت را که توسط متخصص پوست به اشتراک گذاشته شده است، دنبال کنید. توصیه می شود به هر قیمتی از قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید خودداری کنید و از کمپرس یخ برای تسکین پوست استفاده کنید.

دستگاه لیزر موهای زائد صورت چه کیفیتی دارد

حقایقی مهم در مورد لیزر موها

در زیر فهرستی از حقایق مهم در مورد لیزر موهای زائد صورت گردآوری شده است تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کند .
لیزر موهای زائد صورت تضمین کننده حذف دائمی موهای زائد نیست.

درمان لیزر موهای زائد باعث کاهش دائمی رشد و تراکم مو در ناحیه مورد نظر می شود.

لیزر درمانی برای دستیابی به نتایج مورد انتظار نیاز به جلسات متعدد دارد.

درمان لیزر موهای زائد صورت با درمان چندین بار ناحیه مورد نظر برای از بین بردن تمام موها در چرخه های رشد مختلف عمل می کند. بنابراین، بسته به میزان مو، ضخامت مو، رنگ پوست فرد و شرایط هورمونی زمینه ای، چند جلسه در فواصل منظم لازم است.

موفقیت درمان از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

نتایج درمان و مدت زمان لیزر درمانی برای هر فردی منحصر به فرد است. تا حد زیادی به رنگ مو و پوست، ضخامت مو و علت اصلی بستگی دارد.

لیزر درمانی نتیجه فوری نمی دهد.

ممکن است با پیشرفت درمان شروع به مشاهده ریزش موهای درمان شده و متعاقبا کاهش رشد مو کنید.

درمان لیزر موهای زائد یک گزینه گران قیمت است که باید در نظر بگیرید.

لیزر درمانی یک راه حل مقرون به صرفه است زیرا با توجه به مزایای بلند مدت آن یک سرمایه گذاری یک بار مصرف است.

این یک راه حل دائمی برای خدمات دردناک سالن و هزینه های مکرر نظافت است.

پوست پس از لیزر درمانی به زمان نیاز دارد.

پوست بعد از لیزر موهای زائد صورت حساس‌تر می‌شود و به مدت چند هفته به محافظت در برابر آفتاب نیاز دارد.

مزایای لیزر موهای زائد صورت

موهای ناخواسته صورت می توانند روی چانه، گونه ها، بین ابروها، لب بالایی و پیشانی ظاهر شوند. این یک مشکل رایج است که باعث خجالت حاد افراد مبتلا می شود و می تواند اعتماد به نفس را به شدت تحت تاثیر قرار دهد.

عوامل زیادی در ایجاد موهای ناخواسته صورت نقش دارند که مهمترین آنها ژنتیکی و هورمونی است.

روش های قبلی حذف موهای صورت شامل موچین، اصلاح، اپیلاسیون یا سفید کردن بوده است، اما این روش ها تنها یک راه حل موقت هستند. آنها می توانند باعث شوند که موها دوباره تیره تر و قوی تر شوند، پوست را تحریک کنند و به مرور زمان یک فرورفتگی بزرگ در کیف پول ایجاد کنند!

به همین دلیل است که لیزر موهای زائد صورت موثرترین روش برای از بین بردن/کاهش کامل موهای زائد صورت در مردان و زنان است.

لیزر موهای زائد صورت چه مزایایی دارد

 

لیزر موهای زائد صورت تقریباً بدون درد است و می توان آن را در کمتر از 20 دقیقه انجام داد. برای پوست ظریف صورت بسیار مناسب است زیرا اپیلاسیون و اصلاح می تواند پوست را بکشد یا برش دهد که می تواند باعث ناراحتی، کبودی و گاهی اوقات خونریزی شود.

لیزر موهای زائد صورت کاملاً بی خطر است و با ساییدن فولیکول مو و از بین بردن آن عمل می کند تا دوباره رشد نکند. این گزینه عالی برای کسانی است که در تمام طول سال خواهان پوستی صاف و ابریشمی هستند!

معایب لیزر موهای زائد صورت

درمان لیزر موهای زائد صورت یک سرویس آرایشی مورد تایید پزشکی و محبوب در سطح جهانی برای مردان و زنان است. با این حال، یک نقطه ضعف منحصر به فرد در ارتباط با آن وجود دارد. رشد موهای شما ممکن است برگردد و بر اساس تمایل ژنتیکی و سلامت هورمونی شما دوباره نیاز به درمان داشته باشد.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد صورت

پس از جلسه لیزر موهای زائد صورت، مراقبت‌های مهمی وجود دارد. از تماس مستقیم با آفتاب خودداری کنید و از استفاده از کرم ضدآفتاب با SPF بالا بهره مند شوید تا پوستتان محافظت شود. از ایجاد فشار یا مالش قوی روی منطقه‌های تحت درمان خودداری کنید.

از استفاده از آب خیلی گرم، حمام‌های آب گرم یا استفاده از استحمام بخار پرهیز کنید تا احتمال ایجاد تحریک یا التهاب پوست کاهش یابد. همچنین، از محصولات آرایشی حاوی الکل یا مواد شیمیایی تا حد امکان پرهیز کنید و پوست خود را با مرطوب کننده‌های آرامش بخش مرطوب نگه دارید تا از خشکی یا تحریک جلد جلوگیری کنید. در صورت نیاز، همیشه با پزشک مشورت کنید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد صورت کدامند

هزینه لیزر موهای زائد صورت چگونه است

هزینه لیزر موهای زائد صورت ممکن است بسته به محل، تخصص پزشک و میزان نیاز به جلسات مختلف متغیر باشد. معمولاً هزینه براساس هر جلسه یا بسته‌های جلسات محاسبه می‌شود، و این هزینه ممکن است متفاوت باشد برای هر فرد به دلیل نوع پوست و میزان موهای زائد. بهتر است قبل از شروع هر درمان، با متخصص پوست و زیبایی مشورت کنید تا هزینه و جزئیات مربوط به درمان خود را بدانید.

دستگاه‌های لیزر برای حذف موهای زائد صورت متنوع هستند و هر یک قیمت‌های مختلفی دارند. دستگاه‌های با تکنولوژی‌های مختلف مانند دستگاه‌ لیزر دایود، Nd:YAG، Alexandrite،  و IPL (نور مکمل شدید) موجود هستند که هرکدام ویژگی‌ها و قابلیت‌های متفاوتی دارند و قیمت‌های متفاوتی نیز دارند. همچنین، دقت در تنظیمات دستگاه و نوع کاربری آن نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد. قبل از انتخاب دستگاه، مهم است که با شرکت طاهرتاج مادر مشورت کنید تا دستگاه مناسب با نوع پوست و نیازهای شما را پیشنهاد دهد و هزینه مرتبط با آن را توضیح دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا